Kalendarium

Sobota, 2021-01-16

Imieniny: Mascelego, Walerii

Statystyki

  • Odwiedziny: 443951
  • Do końca roku: 349 dni
  • Do wakacji: 160 dni

Kontakt

Częstochowa, Aleja Wojska Polskiego 130

Tel. 34 323-13-81

sp17@edukacja.czestochowa.pl

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Budżet obywatelski - Dzielnicowe Kluby Mieszkańca

2020-11-07

Szanowni Państwo,

"Ruszamy z budżetem obywatelskim w Częstochowie! W ramach ogólnomiejskiego zadania nr 821 chcemy stworzyć w naszym mieście Dzielnicowe Kluby Mieszkańca dla wszystkich Częstochowian. Ich głównym celem jest integracja mieszkańców naszego miasta, poprzez budowę i rozwój wspólnot lokalnych.

Podczas realizacji zadania będą organizowane zajęcia tematyczne, dedykowane różnym grupom społecznym, w zależności od ich potrzeb. Dzielnicowe kluby oferują m.in: ciekawe zajęcia dla dzieci i młodzieży, w tym pogotowie lekcyjne i  zajęcia językowe, wsparcie dla rodziców, spotkania dla seniorów, a także liczne pikniki i spotkania integracyjne w naszych dzielnicach. Zajęcia będą bezpłatne. Wszystko to będzie służyć promowaniu działań prospołecznych w naszym mieście, a także powstawaniu kolejnych inicjatyw na rzecz Mieszkańców. Zapraszamy na naszą stronę na facebooku – Dzielnicowe Kluby Mieszkańca https://www.facebook.com/dkm.czestochowa

'Realizowanie tego zadania będzie wspierać, zarówno dzieci, jak i dorosłych, zachęcamy więc  do głosowania  na zadanie nr 821. 

Głosowanie odbędzie się w dniach 16 do 25 listopada tylko w formie online."

Czytaj więcej o: Budżet obywatelski - Dzielnicowe Kluby Mieszkańca