Kalendarium

Niedziela, 2019-10-20

Imieniny: Ireny, Kleopatry

Statystyki

  • Odwiedziny: 154461
  • Do końca roku: 72 dni
  • Do wakacji: 250 dni

Kontakt

Częstochowa, Aleja Wojska Polskiego 130

Tel. 34 323-13-81

sp17@edukacja.czestochowa.pl

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

„Muzyka i taniec - najlepsi przyjaciele”

2018-10-08
Powiększ zdjęcie

„Muzyka i taniec - najlepsi przyjaciele”

 

W dniu 01.10.2018r. klasy I-III wzięły udział w audycji przygotowanej w ramach projektu „Muzyka i taniec - najlepsi przyjaciele”.

Celem projektu, w którym uczestniczy nasza szkoła jest zapoznanie uczniów na różnych etapach edukacji z muzyką, kulturą i tańcem w różnej stylistyce

i z różnych stron świata. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów tańca, zawodowych tancerzy, muzyków którzy, na co dzień współpracują z dziećmi.

Tematem październikowego spotkania była muzyka Szkocji.

 

Czytaj więcej o: „Muzyka i taniec - najlepsi przyjaciele”

XIV Kampania Białych Serc

2018-10-08

Już 12 października 2018 roku rozpocznie się XIV Kampania Białych Serc - Europejski Solidarny Protest Przeciwko Narkotykom i Przemocy. 

 

Nasza szkoła wzorem lat ubiegłych również uczestniczy w kampanii, która odbędzie się pod hasłem "100% DLA ŻYCIA" i jej tematyką przewodnią będzie uzależnienie od napojów energetycznych oraz zagrożenie jakim jest mieszanie energetyków z alkoholem.
Taka mieszanka wywołuje skutki niebezpieczne dla zdrowia i życia takie jak uczucie agresji, napady psychozy, ryzykowne zachowania, a często również przedawkowanie alkoholu wynikające z uczucia pozornej trzeźwości, które kończy się zazwyczaj palpitacją serca, zawałem, a w rezultacie także śmiercią.

Czytaj więcej o: XIV Kampania Białych Serc