Kalendarium

Czwartek, 2020-11-26

Imieniny: Leona, Leonarda

Statystyki

  • Odwiedziny: 419080
  • Do końca roku: 35 dni
  • Do wakacji: 211 dni

Kontakt

Częstochowa, Aleja Wojska Polskiego 130

Tel. 34 323-13-81

sp17@edukacja.czestochowa.pl

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Logowanie do e-Dziennika również w sekcji po lewej stronie

 

 

 

 

  

Szanowni Państwo

  

Informujemy, że zgodnie z decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego w szkole będzie kontynuowana nauka zdalna do 24 grudnia, a ferie zimowe będą skumulowane w jednym okresie – między 4 stycznia, a 17 stycznia.

 

 

 

 

Marta Beszczyńska – dyrektor szkoły

 

Artykuły

Prace z dziedziny fotografii wykonywane podczas zdalnych lekcji plastyki.

2020-06-16

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji prac z dziedziny fotografii wykonywanych podczas zdalnych lekcji plastyki.

 

Do obejrzenia - tutaj

Życzenia dla Ósmoklasistów

2020-06-16

O czym należy pamiętać podczas egzaminu ósmoklasisty

2020-06-12

O czym należy pamiętać podczas egzaminu ósmoklasisty

Wyniki konkursu - Kapelusz Pani Wiosny

2020-06-09

Zapraszamy do obejrzenia filmu z prezentacją prac - kliknij tutaj

Podręczniki na rok szkolny 2020-2021

2020-06-04

Zapraszamy do zapoznania się poniżej z wykazem podręczników obowiazujących w naszej szkole w roku szkolnym 2020/2021.

Dzień Dziecka

2020-06-01

XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

2020-06-01

XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom 

 

Przed nami XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom (od 30 maja do 7 czerwca) pod hasłem: „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”, po raz pierwszy zorganizowany w przestrzeni wirtualnej.
Gośćmi tegorocznego Tygodnia będą popularni autorzy i artyści, a także przyrodnicy, miłośnicy zwierząt i weterynarze. Nie zabraknie poczytanek, pogadanek i konkursów!

Każdy dzień poświęcany jest  innemu zwierzęciu,  zarówno naszym ukochanym domowym pupilom, jak i  dzikim gatunkom: wilkom, żubrom i niedźwiedziom.

Program akcji - tutaj

Prawa dziecka

2020-06-01

Prawa dziecka

  

Dzień Dziecka został ustanowiony w 1954 r. przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych. 

Tutaj obejrzycie film o prawach dziecka:

https://www.youtube.com/watch?v=a-PphP4hT4o

Tutaj znajdziecie prezenty z okazji Dnia Dziecka w postaci internetowych atrakcji:
gry on-line, spektakle teatralne, bajki i prezentacje: 

https://www.gov.pl/web/edziendziecka

https://puzzlefactory.pl/pl/tagi/Dzie%C5%84+Dziecka

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Torebka dla mojej mamy”

2020-05-28

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Torebka dla mojej mamy”

 

Agata Piątkowska uczennica klasy 1a zajęła

I miejsce

w

IV MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE "TOREBKA DLA MOJEJ MAMY". Konkurs organizowała Szkoła Podstawowa nr 27.

Gratulacje!

Konsultacje dla uczniów obowiązujące od 1 czerwca

2020-05-27

Konsultacje dla uczniów klas IV- VIII odbywają się od 1 czerwca

 

Poniedziałek :

j.angielski:  M. Jałowiec- Nocuń godz. 10.00

historia  i WOS: I. Kąsiel godz.14.30

                            P. Pala godz.9.00

biologia: A. Otola godz.8.00

matem.: Wójcik  godz.10.00 

fizyka: R. Wojtania  godz.12.00

muzyka: A. Jakubowska godz.13.30

 

Wtorek :

j.polski: D.Dyl  godz. 8.00

                E.Góraj godz.9.00

matematyka: U. Kłusek godz. 10.45

j.angielski:   T.Musiał 10.55

                      M.Sztacherska godz. 9.30 – kl.5ab

wf : A.Bodanka godz. 14.00

       A.Kalicka  godz. 14.0

biologia :  E. Krzypkowska godz. 9.00

chemia : A.Bąk godz. 8.00
przyroda : B.Glińska godz.13.00

 

Środa :

j.angielski :   T.Musiał godz. 8.55

                  M. Jałowiec-Nocuń godz. 10.00

                      M.Sztacherska godz.10.30

j.niemiecki :  M. Skurzyńska godz. 13.00

EDB :  K. Wawrzyniak godz. 12.45

informatyka : M. Śpiewak godz. 8.00  

plastyka : A. Jakubowska godz.13.00  

fizyka : B.Otocka godz.12.00

 

Czwartek :

j.polski  : D.Dyl godz. 9.00

                E.Góraj  godz. 9.00

matematyka : U. Kłusek godz.11.50

technika : P. Foks godz. 14.00

 

Piątek :

historia  i WOS : I.Kąsiel 14.30

religia :  E.Drej od godz.13.00

geografia : A.Otola godz.8.00