Piątek, 2018-12-14

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Dzień Otwarty Naszej Szkoły

Dzień Otwarty szkoły

Dnia 28 lutego nasza szkoła otworzyła swoje drzwi przed rodzicami i ich dziećmi, które w przyszłym roku rozpoczną naukę w klasach pierwszych oraz oddziale przedszkolnym.

Goście zostali powitani przez dyrektor szkoły panią Martę Beszczyńską, która przedstawiła najważniejsze informacje dotyczące naszej placówki. Rodzice obejrzeli także film promujący szkołę. Przed zgromadzonymi taneczne popisy prezentowali uczniowie klas I-IV, uczęszczający na zajęcia muzyczno-taneczne organizowane w szkole. Przyszli uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie wzięli udział w proponowanych zabawach z chustą Klanzy oraz zatańczyli Zumbę. Następnie goście w towarzystwie pani dyrektor zwiedzili szkołę, oglądali sale lekcyjne, bibliotekę, świetlicę. Dzieci uczestniczyły również w zajęciach plastycznych, na których miały okazję poznać nauczycieli pracujących w szkole.